HTML

Gyözelem Tarcal ellen

2010.03.06. 21:29 :: frentzen

A 19. fordulóval folytatódott a labdarúgó megyei első osztályú labdarúgó bajnokság. Listavezető felnőtt csapatunk Tarcalon lépett pályára és háron gólos győzelmet aratott. Tarcal – Tiszaújváros 0-3 (0-3) Tarcal, 100 néző. V.: Petus. Tarcal: Jósvai – Konkoly (Benczik), Marton, Mózes (Buri), Tóth (Szegedi), Papp, Bencsik, Egyed, Dorogi, Dobi, Szutorcsik. Edző: Csehi László. Tiszaújváros: Molnár Z. – Horváth (Makó), Fodor, Kovács R., Török, Németh B. (Berta), Lippai, Kerekes, Németh D., Kovács P. (Molnár Cs.), Gaál (Gulácsi). Edző: Koleszár György. Gólok: Gaál, Németh D., Kovács P.  Nyilatkozatok:Csehi László: – Egy jó csapat ellen a második félidőben már volt tartásunk, amire építhetünk a továbbiakban. Kitűnő volt a játékvezetés, gratulálok a vendégeknek. Koleszár György: – Küzdelmes mérkőzésen nyertünk. A találkozó már az első félidőben eldőlt, így a biztos vezetés tudatában kissé visszavettek a tempóból Kovács Ricsiék. Egy izgalom mentes találkozón megérdemelt győzelmet arattunk, a harcos, de mezőnyben keveset mutató hazaiak ellen.